Doğal Ev Kayısı Reçeli (800 GR)

120,00 ₺
Vergi dahil
Geleneksel yöntemlerle yaptığımız  ev yapımı reçelin  kavanozunu açtığınızda etrafa yayılan kokusu, mis gibi kıvamı ve lezzetiyle güzel bir güne başlayacaksınız. Ege denizinin ılık meltem rüzgarlarının dokunduğu bahçelerimizde büyüttüğümüz, ağaçlarımızda yetişen doğal meyvelerimizin mevsimi geldiğinde dallarını incitmeden toplayarak,  geleneksel  yöntemlerle reçelini yapıyoruz. Anadolu’ da , köylerde yaşayan kadınlarımızın yaptığı  ev yapımı taze reçelin  tadını ve mis gibi aromasına bayılacaksınız. Şurada kızarmış ekşi mayalı ekmeğimiz, tereyağımız ve üstünde de  reçelimiz  olsaydı hani enfes olurdu değil mi? :)

Puan :  

İstanbul içi siparişleriniz Aynı Gün Teslim Edilir.
SAAT 15:30' A KADAR OLAN SİPARİŞLERİNİZ AYNI GÜN KARGODA

SATIN ALANLAR NE DİYOR?

Geleneksel yöntemlerle yaptığımız ev yapımı reçelin kavanozunu açtığınızda etrafa yayılan kokusu, mis gibi kıvamı ve lezzetiyle güzel bir güne başlayacaksınız. Ege denizinin ılık meltem rüzgarlarının dokunduğu bahçelerimizde büyüttüğümüz, ağaçlarımızda yetişen doğal meyvelerimizin mevsimi geldiğinde dallarını incitmeden toplayarak, geleneksel yöntemlerle reçelini yapıyoruz. Anadolu’ da , köylerde yaşayan kadınlarımızın yaptığı ev yapımı taze reçelin tadını ve mis gibi aromasına bayılacaksınız. Şurada kızarmış ekşi mayalı ekmeğimiz, tereyağımız ve üstünde de reçelimiz olsaydı hani enfes olurdu değil mi? :)

1 – Bütün ürünler aynı gün stoktan gönderilmektedir.

2 – Kargonuz hafta içi Pazartesi-Cuma 15.30’a, Cumartesi 11.30’a kadar aynı gün gönderilir.

3 – Pazar günü ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişler takip eden ilk iş günü kargolanacaktır.

4 – Listelemelerimizden birden fazla ürün almanız durumunda bütün ürünler tek kargo paketi olarak gönderilecektir.

5 – Siparişlerinizi dilerseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.

Ürünlerimiz Türkiye'nin her yerine soğuk zincir olarak kalın strafor ve buz aküsü ile gönderilmektedir. Kesinlikle kargo ve teslimat süresi boyunca ürünlerinize hiçbir şekilde zarar gelmemektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...

A630

Özel Referanslar

Grade 
Koray Tatlı
2021-03-29

çok güzel

reçelleriniz çok güzel

Grade 
Sibel Kurt
2021-03-26

reçel

reçel çeşitlerini deneme şansım oldu, hepsi birbirinden lezzetli

Üstte
Menü
Kapat
Araba
Kapat
Geri
hesap
Kapat