İade Şartları

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikâyetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içerisinde destek@organikmarketten.com’a mail atarak ya da 0532 568 21 46 telefon numarasını haftanın her günü 08.30-21.00 saatleri arasında, arayarak aşağıdaki koşullar dâhilinde iade edebilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde WhatsApp destek hattı üzerinden bizlere ulaştığınız taktirde hasarlı ürün/iade talebi işlemleri aynı gün işleme alınır. Çalışma saatleri dışında gerçekleşen talepler bir sonraki gün işleme alınabilecektir. Eğer iade sebebiniz aşağıdaki koşullara uyuyorsa, bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, YURTİÇİ KARGO’ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.  

İade Koşulları Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde sözleşme koşulları kapsamında www.organikmarketten.com’un düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz. İade etmek istediğini ürünler süt ürünleri gibi bozulabilir gıda ürünleri ise, ürünleri iade sürecine kadar buzdolabında bekletip, size gönderdiğimiz buz aküsünü bir gün dondurucu dolapta tekrar dondurup, yeniden buz aküsü ile paketleyerek geri göndermeniz gerekmektedir. Ürünlerde sevkiyatta oluşabilecek ezilme, bozulma ya da kırılma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı bozulmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek destek@organikmarketten.com mail adresimize veya 0532 568 21 46 no’lu WhatsApp hattımıza iletilmesi gerekmektedir. Yalnızca ürün kargosunda hasarlı bir şekilde tarafınıza ulaşan ürünün iadesi yapılmaktadır. Bu nedenle kargonuzu teslim alırken, kargo personeli gitmeden kargonuzu açıp kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Böylece hasarlı bir durum varsa, aynı kargo personeli ile vakit kaybetmeden göndermiş olursunuz. Kargo hasarı dışında iade etmek istediğiniz ürünlerin kargo ücreti müşteriye aittir. İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde yapılmaktadır. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE ORİJİNAL AMBALAJINDA VE FATURANIN ASLI İLE BİRLİKTE AŞAĞIDA BELİRTİLEN ADRESE GÖNDERİNİZ. Anadolum Yöresel Gıda Ürünleri (Yener Yıldırım) Adres: Barış Mah. Palmiye Sok. No: 2/B Beylikdüzü/İstanbul Tel.: 0212 872 32 58 / 0532 568 21 46


Vergi Kimlik No: 9600108929

Genel iade şartları şunlardır:

  • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.
  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe/not göndermeniz gerekmektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.

Üstte
Menü
Kapat
Araba
Kapat
Geri
hesap
Kapat