Kök Zerdeçal 100 GR

5,00 ₺
Vergi dahil
Zerdeçal kökü, zerdeçal ailesinden bir bitkidir. Zerdeçal kökü çok faydalı bir bitkidir. İnsan sağlığına çok yararı vardır. Zerdeçal kökü iltihap kurutucudur. Karaciğeri korur ve karaciğer yenilenmesine yardımcı olur. Kuvvetli bir antioksidandır. Safra yolları ve safra kesesi hastalıklarını tedavi eder. Kalbi güçlendirme özelliği vardır. Sigara kullanan kişilere ve sigaradan etkilenen kişilere verdiği zararları yok etmeye çalışır. Nefes darlığı, bronşit, soğuk algınlığı gibi enfeksiyonlara karşı zerdeçal kökü iyi bir tedavi yöntemidir. Kansere karşı korur ve kan temizleyici bir özelliği de vardır.
Kuru Gıda

Puan :  

İstanbul içi siparişleriniz Aynı Gün Teslim Edilir.
SAAT 15:30' A KADAR OLAN SİPARİŞLERİNİZ AYNI GÜN KARGODA

SATIN ALANLAR NE DİYOR?

Zerdeçal kökü, zerdeçal ailesinden bir bitkidir. Zerdeçal kökü çok faydalı bir bitkidir. İnsan sağlığına çok yararı vardır. Zerdeçal kökü iltihap kurutucudur. Karaciğeri korur ve karaciğer yenilenmesine yardımcı olur. Kuvvetli bir antioksidandır. Safra yolları ve safra kesesi hastalıklarını tedavi eder. Kalbi güçlendirme özelliği vardır. Sigara kullanan kişilere ve sigaradan etkilenen kişilere verdiği zararları yok etmeye çalışır.

Nefes darlığı, bronşit, soğuk algınlığı gibi enfeksiyonlara karşı zerdeçal kökü iyi bir tedavi yöntemidir. Kansere karşı korur ve kan temizleyici bir özelliği de vardır.

1 – Bütün ürünler aynı gün stoktan gönderilmektedir.

2 – Kargonuz hafta içi Pazartesi-Cuma 15.30’a, Cumartesi 11.30’a kadar aynı gün gönderilir.

3 – Pazar günü ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişler takip eden ilk iş günü kargolanacaktır.

4 – Listelemelerimizden birden fazla ürün almanız durumunda bütün ürünler tek kargo paketi olarak gönderilecektir.

5 – Siparişlerinizi dilerseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyebilirsiniz.

Ürünlerimiz Türkiye'nin her yerine soğuk zincir olarak kalın strafor ve buz aküsü ile gönderilmektedir. Kesinlikle kargo ve teslimat süresi boyunca ürünlerinize hiçbir şekilde zarar gelmemektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...

A96

Özel Referanslar

Grade 
seda yalın
2022-04-12

ZERDEÇAL

çok faydalı

Üstte
Menü
Kapat
Araba
Kapat
Geri
hesap
Kapat