Karışık Kış Çayı (100 gr)

40,00 ₺
Vergi dahil
Havaların soğuduğu, vücudun yağlanmaya başladığı, halsizlik, isteksizlik ve yorgunluğun ortaya çıkmaya başladığı kış aylarında  vücut viral ve bakteriyel enfeksiyonlara karşı  daha korunmasız bir hale gelir. Vücudun  bağışıklık sistemi zayıflamaya başlar ve grip, nezle  gibi bulaşıcı soğuk algınlıklarına yakalanma riski artar. Vücut direncinin düşmesi yaraların daha yavaş iyileşmesine, doku iltihaplanmalarına, kaslarda zayıflamalara ve kronik yorgunluk sendromu rahatsızlıklarına neden olabilir. Tam bu noktada devreye giren  kış çayları  bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı etkin bir koruma sistemi sağlar.
Kuru Gıda

Yazdır

Puan :  

Stokta yok
İstanbul içi siparişleriniz Aynı Gün Teslim Edilir.
SAAT 15:30' A KADAR OLAN SİPARİŞLERİNİZ AYNI GÜN KARGODA

SATIN ALANLAR NE DİYOR?

Havaların soğuduğu, vücudun yağlanmaya başladığı, halsizlik, isteksizlik ve yorgunluğun ortaya çıkmaya başladığı kış aylarında vücut viral ve bakteriyel enfeksiyonlara karşı daha korunmasız bir hale gelir. Vücudun bağışıklık sistemi zayıflamaya başlar ve grip, nezle gibi bulaşıcı soğuk algınlıklarına yakalanma riski artar.

Vücut direncinin düşmesi yaraların daha yavaş iyileşmesine, doku iltihaplanmalarına, kaslarda zayıflamalara ve kronik yorgunluk sendromu rahatsızlıklarına neden olabilir. Tam bu noktada devreye giren kış çayları bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı etkin bir koruma sistemi sağlar.

A3027

Özel Referanslar

Grade 
Anıl Yavuz
2022-01-08

kış çayı

çok faydalı özellikle kış aylarında tüketmelisiniz

Üstte
Menü
Kapat
Araba
Kapat
Geri
hesap
Kapat