Hakkımızda

  • 21 Y.Y’ da dünyamızda sağlıklı ve doğal gıdalar ön plana çıkarken ülkemizde de aynı oranda sağlıklı ve doğal ürünlere önem verilmesi gerekmektedir.

       www.organikmarketten.com ailesi olarak ülkemizin doğal ve organik ürünlerini başta ülkemize ve tüm dünyaya tanıtmak istiyoruz. Özellikle daha genetiği bozulmamış yöresel ürünlerimizi büyük şehirlerdeki  insanlarımıza ulaştırmak istiyoruz.

      Türkiye’ de özellikle Kars, Ardahan ve Iğdır’ ın yöresel ürünleri maalesef çok ön plana çıkamamıştır. Organikmarketten.com ailesi olarak başta yöremiz olan Kars, Ardahan ve Iğdır’ ın olmak üzere Anadolu’ nun bütün yöresel ürünlerini bozulmadan ve eşsiz özelliklerini koruyarak büyük şehirlerde kendi yörelerinin ürünlerine hasret olan Anadolu insanına severek ve gönülden hizmet veriyoruz.

      Kars, Ardahan, Iğdır’ ın ve Anadolu’ nun organik yöresel bütün ürünlerini büyük şehirlerimize ve Anadolu’ nun ucra köşelerine gönderiyoruz. Sitemizden yaptığınız alışverişleriniz özenli ve hijyenik bir şekilde paketlenerek hızlı bir şekilde anlaşmalı kargo şirketimizle evinize kadar kapıda ödemeli olarak en uygun fiyata size ulaşmaktadır. Ayrıca sitemizden Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesaplarımıza, www.n11.com ve www.sahibinden.com  mağazamıza bunların yanında sitemizden Mağazamızın adresine ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin ürünlerimize olan ilgisi bizleri çok memnun etmektedir. Değerli müşterilerimize her geçen yıl daha iyi hizmet vermek için Ar-Ge hizmetlerimizi daha da hızlandırıyoruz. İnternet sitemizden kredi kartınızla son derece güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Şunu unutmayın ki Anadolu’ da yörenizin unutulmaz lezzetleri www.organikmarketten.com kadar uzağınızdadır. Siz değerli müşterilerimiz sayesinde varız. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere şükran borçluyuz.

      ANADOLUM YÖRESEL ÜRÜNLERİ